לתרומות הרשמה לניוזלטר

מלחמת עזה

פודקסטים וסרטונים - מלחמת  עזה

חזקים יחד  מנצחים יחד - צבי יחזקאלי

מדוע לא הבינו בכירי מערכת הביטחון את כוונת החמאס הרצחני? העיתונאי צבי יחזקאלי, מדבר על העבר והעתיד בהתמודדות עם האיסלאם - מי זו התנועה האיסלמית וכיצד מתרחשת תחייתה הלאומית? 

חזקים יחד מנצחים יחד - צביקה מור

צביקה מור- אביו של איתן מור החטוף בעזה מתאר בפודקאסט מיוחד את השתלשלות האירועים מאז שנודע לו על היעדרות בנו איתן שהיה מאבטח בפסטיבל ברעים ועד לפעילות הנוכחית לשחרור החטופים .

חזקים יחד מנצחים יחד - אליהו ליבמן

ראש מועצת קריית ארבע אליהו ליבמן בשיחה פתוחה על המלחמה מרגע ההודעה על היעלמות בנו אליקים שהיה ממאבטחי המסיבה ברעים, והחיפושים המצמררים אחריו ועד הפעילות לשחרור החטופים כולם.

חזקים יחד מנצחים יחד - מרדכי קידר

המזרחן ד"ר מרדכי קידר מנתח את שורשי האיסלאם ומניעיו , סוקר את האיומים שהוא מעמיד לפתחנו החל מזרועותיו השונות ועד ראש התמנון האיראני ומדבר גם על ההתפכחות המאוחרת מול ההקצנה האיסלאמית. 

חזקים יחד מנצחים יחד - משה פייגלין

האם הכרסום בזהותה היהודית של מדינת ישראל פגע ביכולת ההרתעה שלה ובמוכנות למלחמה? פודקאסט מרתק עם משה פייגלין בנוגע לזהותה היהודית של המדינה.

חזקים יחד מנצחים יחד - הרב שמואל אליהו שליט"א

הרב אביעד גדות ורבה של צפת הרב שמואל אליהו משוחחים מזווית אמונית על טבח שמחת תורה ומלחמת חרבות ברזל -המניעים הדתיים של האוייב, הקונספציה שכשלה, ההתמודדות הנכונה מול הטרור האיסלאמי הברברי וכמובן על ערכים ,מוסר יהודי וגבורה שאנו נזקקים להם בימים אלה.

חזקים יחד מנצחים יחד - מוחמד מסאד

מילדותו מוחמד חונך על שנאת יהודים, ועל החיוב לפגוע בהם. וכבר בגיל שמונה הוא הפך למחבל פת"ח ובהמשך הספיק לעשות פיגועים עד שנתפס ונכלא בכלא הישראלי. מוחמד מדבר על הרשות הפלסטינית, על מנהיגי הטרור שהכיר אישית, על האיסלאם האמיתי וגם על...הציפייה לבית המקדש שיבנה על ידי עם ישראל. 

חזקים יחד מנצחים יחד - הרב ד"ר ראובן פיירמן

הרב ראובן פיירמן- מרצה לסוציולוגיה, ר"מ במכון מאיר ומלמד במדרשות. במסגרת סדרת הפודקסטים- חזקים יחד מנצחים יחד ישוחח השבוע הרב אביעד גדות עם הרב ד"ר ראובן פיירמן ר"מ במכון מאיר ובמדרשות ומרצה לסוציולוגיה

חזקים יחד מנצחים יחד - תא"ל(מיל') פרופ' אריה אלדד

תא"ל במי'ל פרופסור אריה אלדד לשעבר קצין רפואה ראשי וחבר כנסת ובנו של ד"ר ישראל אלדד ממנהיגי הלח"י, משוחח עם הרב אביעד גדות על רוח העם בעת מלחמה, ומזכיר את שמונה עשר עיקרי תחיית האומה כפי שניסחם מייסד הלח"י אברהם יאיר שטרן החוזרים להיות רלוונטיים בימינו, מול המשימות שנכונו לנו.

חזקים יחד מנצחים יחד - ענת גופשטיין

ענת גופשטיין ראש מערך הטיפול בארגון להבה פועלת במסירות מעל שלושה עשורים במניעת התבוללות ובטיפול בקורבנות נישואי תערובת לגויים. בראיון לאביעד גדות מספרת ענת על הקשיים שמערימות הרשויות על פעילות ארגון להבה והעומדים בראשו, על חילוץ בנות מכפרים ערביים והטיפול בנשים ובילדיהם שנושאים זהות כפולה של יהודי- ערבי. 

חזקים יחד מנצחים יחד - פרופ' ישראל אומן

חתן פרס נובל לכלכלה והמתמטיקאי פופ' ישראל אומן בשיחה מיוחדת בה הוא מסביר את עקרונות תורת המשחקים תחום התמחותו, וכיצד היא יכולה לסייע בפתרון סכסוכים מדיניים החל מימי המלחמה הקרה בין המערב לגוש המזרחי קומוניסטי ועד ימינו אנו במזרח התיכון.

חזקים יחד מנצחים יחד - מיכאל בן ארי