לתרומות הרשמה לניוזלטר

האם צה"ל יפסיק לעבוד עם סלקום?

בארגון תורת לחימה פנו לרמטכ"ל לאחר שביתת המחאה של סלקום: "לא יתכן שחברת סלקום תהנה מתקציב הבטחון ותספק שירותי טלפון לקציני וחיילי צה"ל". תגובת סלקום: תומכים בצה''ל ובחייליו.

נכתב ע"י ערוץ 7 18/05/2021

בארגון תורת לחימה פנו היום (ג') לרמטכ"ל אביב כוכבי, למנכ"ל משרד הבטחון אלוף (במיל') אמיר אשל, ולחברי וועדת החוץ והבטחון של הכנסת, בבקשה לסיים את התקשרות צה"ל וחברת סלקום.

כזכור, חברת סלקום הודיעה על שביתת מחאה של העובדים למשך שעה, כדי להביע תמיכה בקריאות לדו-קיום והרגעת הרוחות בין יהודים וערבים.

בהודעה שפרסמה החברה, עליה חתומים אורי פסקל סמנכ"ל משאבי אנוש ומיה יניב יו"ר ועד העובדים, הם קראו לעובדי ועובדות סלקום להפסיק את העבודה בין השעות 13:00-14:00 לשעה של "מחאה", כלשונם." נפסיק את העבודה לשעה של מחאה", כתבו. "נצא החוצה לעמוד ביחד כולנו - בעד דו-קיום, אחווה ואהבת חינם".

בארגון תורת לחימה עדכנו את הרמטכ"ל על הצעד של החברה, אשר מספקת שירותי טלפון לקציני וחיילי צה"ל בהתקשרות רכש, והוסיפו: "לאור הדו-פרצופיות, והבחירה של חברת סלקום להלכה ולמעשה בצד של גורמי הקיצון הערביים, כנראה בשל רצונם להתחנף לעובדיהם הערבים, אנו קוראים לכם לבטל מיידית את ההתקשרות של צה"ל עם חברה זו. לא יתכן שחברת סלקום תהנה מתקציב הבטחון של ישראל, תספק שירותי טלפון לקציני וחיילי צה"ל, ותמשיך להיות שותפה להתססת הגיס החמישי שבתוכנו".