לתרומות הרשמה לניוזלטר

ההתבטאות הקשה: תלונה למשטרה נגד זאב רז

בארגון תורת לחימה הגישו תלונה למשטרה נגד אל"מ (במיל.) זאב רז בגין דברי נגד ראש הממשלה נתניהו.

נכתב ע"י ערוץ 7 05/02/2023

מנהל המחלקה המשפטית בארגון תורת לחימה מיכאל כרמיאל הגיש תלונה במשטרה ישראל נגד אל"מ (במיל.) זאב רז, בגין דבריו נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו.

בתלונתו ציין כרמיאל כי "אין צורך להכביר במילים על המסוכנות העולה מדבריו, זאב הינו אל"מ במיל', ובנותנו פומבי לדברים חמורים אלו המביעים קריאה מפורשת לרצח שרי ממשלה נבחרת ובראשם ראש הממשלה – קריאתו חמורה ומסוכנת עשרות מונים".

כרמיאל הוסיף וכתב: "עקב המסוכנות הרבה הנשקפת מדבריו, אבקש לעצור באופן מיידי את זאב רז, לחוקרו ולהביאו לדין בהקדם בעוון הסתה לאלימות ולמעשה טרור."

נזכיר כי רז, אחד ממנהיגי מחאת בלפור ולשעבר טייס קרב, התייחס לדבריו של עו"ד דוד חודק לפיהם "לא אהסס להשתמש באש חיה אם יכריחו אותי לחיות בדיקטטורה" וכתב בפייסבוק כי הם היו מתונים.

"מפליאה אותי מתינות הניסוח של חודק. רק התגוננות בנשק? פאסיבית? כוסות רוח למת. אם יקום ראש ממשלה ויטול לעצמו סמכויות דיקטטוריות, ראש הממשלה הזה הוא בן מוות, פשוט כך, יחד עם שריו ועושי דברו. גם לנו צריך להיות דין רודף", קבע.

"דין הרודף שלי אומר: אם על ארצי השתלט אדם, זר או ישראלי, ומנהיג אותה באופן לא דמוקרטי, חובה להרוג אותו. לא מנומס, מעורר חלחלה, אבל הברירה היא הרבה מתים חפים מפשע, ומוטב להרוג קודם את הפושעים. מכין גילוי-דעת מפורט בנושא", סיכם רז.

לכתבה המלאה בערוץ 7 - לחץ כאן