לתרומות הרשמה לניוזלטר

יהונתן פולארד חיזק את יו"ר צעדת האימהות

יהונתן פולארד ורעייתו רבקה הביעו את הערכתם ללוחמים וחיזקו את ראשי 'צעדת האימהות' בדרישה לניצחון על החמאס והפסקת הסיוע ההומניטרי

נכתב ע"י ערוץ 7 13/01/2024

יו"ר 'צעדת האימהות' סימה חסון נפגשה עם יהונתן פולארד ורעייתו רבקה שהביעו תמיכה בדרישת הורי הלוחמים וארגון 'תורת לחימה' להגיע להכרעה במלחמה נגד חמאס.

חסון, אם לשני לוחמים, שיתפה את הזוג פולארד בפעילות אימהות הלוחמים ובדרישה להפסיק את הסיוע שישראל מכניסה לעזה ואשר מגיע לידי החמאס.

פולארד ורעייתו הביעו את הערכתם לפעילות האימהות ואמרו במפגש כי "מאז תחילת מלחמת ההישרדות הלאומית השנייה שלנו ב-7 באוקטובר, שתי קבוצות של ישראלים הראו את נאמנותן הבלתי מסויגת למדינה שלנו".

"אחת הקבוצות הללו מורכבת מהחיילים האמיצים שלנו, שבדמם ואמונתם התגברו הן על אוזלת היד של מנהיגינו והן על השנאה הרצחנית של אויבינו. הקבוצה השנייה של הפטריוטים המורכבת מאימהותיהם של החיילים הנפלאים האלה, בדרישה לניצחון מוחלט על חמאס, הנשים הללו הוכיחו מדוע במהלך ההיסטוריה היהודית היו אלה הנשים שלנו שהפגינו מסירות בלתי מעורערת לארץ ולעם ישראל", הוסיפו.

בני הזוג ציינו את הערכתם לאימהות: "לכן, כאשר נשאלת השאלה מאיפה החיילים שלנו קיבלו את אומץ לבם, כולם יודעים כעת את התשובה, הם קיבלו את זה מהאימהות שלהם".

חסון אמרה לאחר המפגש: "דבריהם המרגשים של בני הזוג פולארד חיזקו אותנו ונתנו לנו כוח להמשיך במאבק ולתת גב לבנינו הלוחמים היקרים. אנו קוראים לכלל הציבור לדרוש את הפסקת הסיוע ההומניטרי ואת המשך הלחימה עד לניצחון".

לכתבה המלאה  בערוץ 7  - לחץ כאן