לתרומות הרשמה לניוזלטר

שובץ בעורפי, נלחם על קרבי - וניצח

שניאור, מועמד לשירות ביטחון ששובץ בתפקיד טכני, התגייס למשמר הגבול בסיוע "תורת לחימה" וראש אכ"א.

נכתב ע"י ערוץ 7 04/10/2021

שניאור קרני, מלש"ב (מועמד לשירות ביטחון) מלא מוטיבציה, חלם תמיד לשרת בקרבי. אלא שלקראת גיוס מרץ השנה, הודיעו לו ביחידת "מיטב" כי שובץ בתפקיד טכנאי חשמל.

שניאור והוריו פנו לקצינים בכירים שהפנו אותו לעמותת תורת לחימה. בעמותה הציגו בפני קציני אגף כוח האדם את הנתונים והרצון העז של שניאור, שכבר קיבל הודעה ממג"ב שמאוחר מדי לגייס אותו, וממיטב שעליו להתייצב בלשכת הגיוס לתפקידו העורפי.

בארגון עירבו גם באופן אישי את האלוף יניב עשור, ראש אגף כוח האדם אשר נרתם לסייע ודחה את גיוסו של שניאור למחזור אוגוסט, ובימים אלו שניאור נמצא בעיצומה של טירונות מג"ב.

 

בארגון תורת לחימה, העוסק גם בהרצאות לקראת גיוס ובעידוד לשירות משמעותי בצה"ל מסרו לערוץ 7: "אנו מצדיעים לשניאור ומצדיעים לאלוף יניב עשור על הקשב והטיפול בפרט. אויבינו קמים עלינו לכלותינו בכל יום ויום והנוער הנפלא דוגמת שניאור וחבריו מבינים שמישהו צריך לצאת מהפרטיות, ולהגן על המדינה ואזרחיה - למען כלל ישראל.

''שירות צבאי משמעותי הוא שליחות ומצווה וכקציני מילואים אנו נמשיך לסייע לכל פונה. אנו מקווים ופועלים בע"ה לכך שהמוטיבציה של שניאור לשירות קרבי משמעותי - תהיה נחלת כלל המתגייסים", נמסר.

לכתבה המלאה בערוץ 7 - לחץ כאן .