לתרומות הרשמה לניוזלטר

תורת לחימה: "להדיח מיד את ח"כ רם בן ברק"

בארגון תורת לחימה מגיבים לסערת היועצת של יו״ר ועדת חוץ וביטחון: ״בן ברק מעל באמון העם״.

נכתב ע"י ערוץ 7 15/10/2021

בעקבות חשיפת אתר "הקול היהודי" כי העוזרת של יו"ר ועדת החוץ והבטחון נפגשה עם תומכי טרור איסלאמי, קוראים בארגון תורת לחימה לא להסתפק בהדחתה, אלא להדיח את ח"כ רם בן ברק עצמו מתפקיד יושב ראש הוועדה.

בארגון פנו לראש הממשלה נפתלי בנט ולשר החוץ יאיר לפיד בדרישה: "חובתכם להדיח מיד את ח"כ רם בן ברק מתפקידו כיו"ר וועדת חוץ ובטחון, לאחר שמעל באמון הציבור, הודה רק לפני מספר חודשים כי הוא חושף את איבתסאם מרעאנה למידע בטחוני רגיש, והכניס יועצת תומכת טרור כעוזרת אישית בוועדה."

בארגון הוסיפו: "במצב הזוי זה, לא פלא שמלבד הנזק הבטחוני העצום, סדר היום של הוועדה מופנה לדיונים נגד מתיישבים, ולטובת פורעים ערבים, כפי שקרה רק השבוע. אנו קוראים לכם: הדיחו מיד את רם בן ברק מתפקיד יו"ר וועדת החוץ והבטחון של הכנסת. בטחון ישראל אינו הפקר."

כזכור, אתר "הקול היהודי" חשף כי העוזרת הפרלמנטרית של ח"כ רם בן ברק (יש עתיד), יו"ר ועדת חוץ וביטחון וסגן ראש המוסד לשעבר, השתתפה בקורס והצטלמה עם שייחים מסיתים ותומכי טרור. אחד מהם תמך בפיגועי התאבדות ונחקר במשטרה רק השבוע.

לקריאת הכתבה המלאה בערוץ 7 - לחץ כאן 

 

בן ברק השוהה בחו''ל החליט לקיים בירור בעקבות הדיווח והקפיא את עבודת היועצת עד לחזרתו לישראל. ''הקפאתי הערב את פעילותה בצוות לשכתי עד לחזרתי מביקור בחו״ל. בחזרתי ארצה אבצע בירור מעמיק בדבר שאלות שעלו בנוגע להתנהלותה. אקבל את מסקנותיי בהתאם", הוסיף ח"כ בן ברק והבהיר: ''כיו"ר ועדת חוץ וביטחון אעמיד תמיד את נס ביטחון המדינה לפני כל שיקול אחר''.