לתרומות הרשמה לניוזלטר

אנחנו במלחמה, מי שיושב בבית והתייאש – כנראה נפל שבוי

"העם בריא. אנו הרוב. אך צריך להבין שאנו רוב פסיבי ודומם שלא הורגל לפעול. שאפילו קצת התנוון. צריך לנער אבק ולצאת לקרב. חובת כל איש ואישה בעלי תודעה יהודית ברורה, החרדים לשלום העם היושב בציון להצטרף לפעילות מעשית בתנועות והארגונים הלאומיים-יהודיים השונים"

הרב אביעד גדות 16.12.21

עמר בר-לב, השר לביטחון פנים בממשלת בנט ומייסד 'שלום עכשיו', הכפיש את ציבור המתיישבים בפגישתו עם תת מזכירת המדינה של ארה"ב, וזאת כהמשך לקמפיין "אלימות המתנחלים" בו מושקעים מיליונים מצד ארגוני שמאל קיצון המגובים בכספים זרים.

הדבר חמור מאד. זהו נזק עצום שנגרם על ידי שר בממשלת ישראל האמון על ביטחון ישראל, נזק למאבק אל מול האנטישמיות ושנאת ישראל בעולם. לפנינו שיקוף מדיניות מעוותת וליקוי מאורות על פיהם הרצחנות הערבית שכולנו חווינו רק לפני חצי שנה, וגל הטרור שאנו חווים כיום – מתקבלים בסלחנות ובהכלה הגובה קרבנות בנפש וברכוש, ולעומת זאת שוליים במצד היהודי, המהווים פרומיל מהאלימות הערבית – מוצגים כשווי משקל וכתמונה סימטרית המצדיקה בסופו של דבר את האויב. באופן לא מפתיע, מדיבורים התקדם בר לב יחד עם גנץ למעשים ומאות חיילי צה"ל, אותו צה"ל שלא עומד במשימת אבטחת יהודים, ואף לא באבטחת מחסני הנשק והתחמושת, הוסטו ל"טיפול" בנוער הגבעות, משל היה האיום האיראני.

בר לב, כאמור, הוא איש שמאל קיצון לא מהיום, אך מישהו המליך אותו ונתן לו כח ושררה, מעשה אסור וחמור. נפתלי בנט, בנה ומוביל "ממשלה יפהפיה": קואליציה של שמאל קיצון שנלחם בכל דרך ביהדותו, וערבים תומכי טרור שמדגישים בכל דרך את ערביותם הלאומנית-איסאלמית. קריסת בזק טוטאלית של כל ערך ציוני או יהודי.

האיוולת של בר-לב מוכיחה עד כמה נקודה זו קריטית, ועד כמה אסור לוותר במערכה זו הפוגשת אותנו פנים ואחור. הדבר מלמד כי אין תחתית ואין תהום שהשמאל לא מסוגל להגיע אליהם. התודעה האנטי-יהודית המשובשת הזאת, גורמת כבר שנים רבות למחלה אוטואימונית (מחלה בה תאי גוף תוקפים את הגוף עצמו) במערכת הביטחון, בזמן בו הימין נרדם עמוקות על משמרתו, אך כעת הדבר מתעצם לכדי מלחמה על שלומו וביטחונו של עם ישראל. מלחמת שלום הציבור.

מה שחוצץ בימים כתיקונם ביננו, העם, לבין פורעי תרפ"ט-1929 המתאווים לשחוט ולטבוח ביהודים, שחזרו בגילגול היישר אל התשפ"א-2021, היא מערכת הביטחון שלנו (צה"ל, משטרה, שב"כ, מוסד). אך איננו בימים כתיקונם. בהיבטים רבים, המערכת הזו, שמאוישת בדרגי השטח ברובה על ידי אנשים טובים ומסורים, קמה עלינו, כאמור, בהנהגת ממשלת שמאל קיצון ותומכי טרור. זאת המציאות. לכן חובתנו לפעול לשמור על מערכת הביטחון בקנאות, ואסור לשבת בחיבוק ידיים. בעת צורך שכזו, רק בקיום דברי הנביא יואל "כֹּ֤תּוּ אִתֵּיכֶם֙ לַֽחֲרָב֔וֹת וּמַזְמְרֹֽתֵיכֶ֖ם לִרְמָחִ֑ים הַֽחַלָּ֔שׁ יֹאמַ֖ר גִּבּ֥וֹר אָֽנִי", יתקיימו דברי הנביא ישעיהו "וְכִתְּת֨וּ חַרְבוֹתָ֜ם לְאִתִּ֗ים וַחֲנִיתֽוֹתֵיהֶם֙ לְמַזְמֵר֔וֹת לֹא־ יִשָּׂ֨א ג֤וֹי אֶל־גּוֹי֙ חֶ֔רֶב וְלֹא־יִלְמְד֥וּ ע֖וֹד מִלְחָמָֽה". רק מתוך עוז, יבוא השלום.

 

לקריאת המאמר המלא בערוץ 14 - לחץ כאן .