לתרומות הרשמה לניוזלטר

תודה לך הרמטכ"ל אביב כוכבי!

אתה הרמטכ"ל כוכבי, עשוי מזן אחר, אתה עסוק בתפקידו האמיתי של צה"ל, בניצחון.

הרב איתי אסמן ערוץ 7 18.07.19

אתמול, בטקס הסיום של המכללה לביטחון לאומי נאמת בצורה עוצמתית כמו שלא נאם לפניך אף רמטכ"ל בשנים האחרונות.

תודה שפתחת את דבריך בכך שעוצמתו של צה"ל הוא בכח הצבאי שלו ולא אמרת שזה בזכות השוויון המגדרי שהוא מקדם. 

תודה שהדגשת את החשיבות של חיזוק רמת הביטחון ולא על חיזוק ערכי הדמוקרטיה ושוויון זכויות הפרט. 
תודה שדיברת על כך שצה"ל מחזק את ההזדהות של המשרתים בו עם המדינה וערכי העם היהודי, ולא שהוא עסוק בחיזוק פוליטקת זהויות של מיעוט מדוכא כביכול.

בעיקר תודה על כך שדיברת על המאחד והמשותף ולא על המפלג, לא הזכרת את כל מה שהקרנות הזרות שחדרו לצה"ל מטמיעות בתודעה בשנים האחרונות - שהחברה הישראלית מלאה בשסעים, בשבטים שאינם ניתנים לאיחוד, שתפקידו של צה"ל להגן על הדמוקרטיה מהעם.

 

תודה שדיברת על כך שאנחנו עם מאוחד; אכן משם הצבא יונק את עוצמתו ולכן הקרן החדשה פועלת לפגוע בתודעת האחדות, כי הם מבינים שבזכות זה אנחנו מתגברים על כל אויב.

 

בגלל התודעה הכוזבת שהוטמעה בקרב הקצונה הבכירה של צה"ל, כל הרמטכ"לים האחרונים שכיהנו לפניך עסקו בזיהוי תהליכים בחברה הישראלית ובקידום אג'נדות שהם חשבו שתפקידו של הרמטכ"ל והצבא שהוא מופקד עליו, להגן על עם ישראל מעצמו, לכן הם זיהו תהליכים, עסקו בהתבהמות העם במקום בחיסול האויב הערבי שמנסה כל העת להשמיד אותנו ללא הבדל דת גזע ומין. לכן כשהשתחררו הם התגייסו למפלגות שמאל ו"מרכז"כדי להמשיך את מה שעסקו בו כרמטכ"לים.

אתה כוכבי, עשוי מזן אחר, אתה עסוק בתפקידו האמיתי של צה"ל, בניצחון. אם תמשיך להוציא מהצבא את הקרנות הזרות שמנסות לפורר אותנו על ידי שמלמדות כמה אנחנו במדרון חלקלק וגזענים, אם תמשיך להוציא את אג'נדות השוויון המגדרי, אם תמשיך לעסוק בנצחון האויב ולא בפוליטיזציה, אם תטמיע בקרב המשרתים את התודעה היהודית שהייתה חיה בנו לאורך כל שנות קיומנו ונתנה לנו את רוח הלחימה, אז, בעזרת ה' תעשה ותצליח.

לקריאת המאמר המלא בערוץ 7- לחץ כאן